Klinika witaminowa Kraków

VitaClinic to nowoczesne centrum medyczne, które oferuje swoim Pacjentom najwyższej jakości kroplówki poprawiające funkcjonowanie całego organizmu, podnoszące samopoczucie i wydolność organizmu, a także wspomagające leczenie.

Naszą wizytówką są zawsze profesjonalne usługi nastawione na zaspokajanie potrzeb Pacjenta. Dlaczego warto skorzystać z oferty?

Kroplówki witaminowe cieszą się wciąż rosnącą popularnością wśród osób, które pragną wzmocnić swój organizm, uzupełnić niedobory witamin oraz minerałów, a także podnieść ogólny komfort swojego życia. Oferta skierowana jest do osób, które zmagają się z różnorodnymi chorobami i schorzeniami, jak i do osób zdrowych, które pragną oczyścić swój organizm, poprawić wygląd skóry czy podnieść libido.

Co oferujemy?

Nasza klinika witaminowa oferuje Państwu wysokiej jakości dożylną suplementację witamin i minerałów. Zalet takiego podania składników odżywczych jest wiele, a do najważniejszych zaliczyć należy fakt, iż wszystkie cenne substancje trafiają wprost do miejsca swojego przeznaczenia – do krwi. Pomijają układ pokarmowy, a więc niwelowany jest wpływ enzymów trawiennych lub ewentualnych problemów z wchłanianiem spowodowanych różnorodnymi dysfunkcjami układu trawiennego pacjenta.

Warto wspomnieć także o samej klinice. To nowoczesne centrum medyczne zatrudniające wyłącznie najlepszy, wysoko wykwalifikowany personel. Jasne, czyste i przestronne pomieszczenia są przyjazne pacjentowi i bardzo komfortowe. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w sterylnych warunkach i przy użyciu wyłącznie jednorazowego sprzętu, co gwarantuje Państwu absolutne bezpieczeństwo.

W ofercie naszej kliniki znajdą Państwo kroplówki na wiele nękających Państwa przypadłości – zaczynając od tak prozaicznych jak kac, poprzez nieustanne poczucie zmęczenia, długotrwały stres, na obniżonym libido skończywszy.

Rola witamin i minerałów w organizmie człowieka

Witaminy i minerały mają dla ludzkiego organizmu znaczenie fundamentalne. Pomagają regulować czynność poszczególnych układów i narządów, wspomagają siły obronne organizmu do walki z drobnoustrojami chorobotwórczymi, budują komórki i narządy oraz tkanki naszego ciała.</p>

Optymalny poziom składników mineralnych i witamin powinien być zawsze zachowany, aby organizm mógł w prawidłowy sposób przeprowadzać konieczne przemiany metaboliczne.

Klinika witaminowa oferuje Państwu szybką i skuteczną pomoc w przywróceniu idealnego poziomu witamin i minerałów w organizmie. Oferta skierowana jest dla osób, które cenią sobie wygodę, bezpieczeństwo i szybkie, pewne efekty terapii.

Przejrzysta oferta

Aby zapewnić Państwu jeszcze większy komfort, przygotowaliśmy ofertę tak, aby była ona jak najbardziej przejrzysta. Nazwy poszczególnych kroplówek nie zawierają skomplikowanych, nic nie mówiących terminów medycznych, lecz jasno informują, jaki problem zdrowotny pomagają rozwiązać. Są tu więc koktajle opisane jako oczyszczające, odmładzające, zwalczające kaca, odchudzające.

Wlewy VitaClinic to oferta skierowana dla każdego – dla kobiet i mężczyzn, osób młodych i starszych, aktywnych zawodowo i fizycznie oraz będących już na emeryturze lub prowadzących siedzący tryb życia. Zapraszamy.

Nasi pracownicy:


Sprawdź pozostałe

B-Kompleks

Kompleks witamin z grupy B odpowiada przede wszystkim za...

Magnez

Magnez, zaliczany do najcenniejszych biopierwiastków, pełni w ludzkim...

Witamina C

Witamina C to inaczej kwas askrobiowy. Właśnie dzięki niej...

Zwalczanie kaca

Kroplówka na kaca, zwalczanie kaca. Kompleksowy zestaw niezbędnych...

Nawadnianie

Woda w organizmie człowieka to najważniejszy składnik budulcowy...

Aminokwasy

Kombinacja aminokwasów egzogennych, których nasz orgaizm nie jest w...

Chelatacja

Chelatacja (terapia chelatacyjna) to metoda terapeutyczna, polegająca na dożylnym...

Ozonoterapia

Ciągle chorujesz? Łapiesz wirusy, a Twoim organizmem zawładnęły...

Oczyszczanie wątroby

Złe samopoczucie, utrata sił, przewlekłe zmęczenie, nawracające infekcje i...

Odmładzanie

Kompleksowe połączenie witamin i minerałów stanowi, że znikała...

Odchudzanie

Witaminy mają zbawienny wpływ na cały organizm i pomagają...

Regeneracja

Coraz szybsze tempo życia powoduje, że częściej odczuwamy zmęczenie,...

Zastrzyk energii

Zapewnia szybki zastrzyk energii do działania, odżywia i rewitalizuje,...

Koktajl minerałowy

Minerały są istotnym składnikiem odżywczym. Ich obecność jest...

Koktajl witaminowy

Kompleksowy zestaw niezbędnych witamin z grupy B,C oraz...