Nasz zespół

Zespół VitaClinic tworzy wyłącznie najlepszy, wysoko wykwalifikowany personel. Naszą wizytówką są zawsze profesjonalne usługi nastawione na zaspokajanie potrzeb Pacjenta.

Klinika VitaClinic oferuje Państwu wysokiej jakości dożylną suplementację witamin i minerałów. Na nasze nowoczesne centrum medyczne składają się jasne, czyste i przestronne pomieszczenia które są przyjazne pacjentowi i bardzo komfortowe. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w sterylnych warunkach i przy użyciu wyłącznie jednorazowego sprzętu, co gwarantuje Państwu absolutne bezpieczeństwo.

Katarzyna Trybała

Pielęgniarka internistyczna w jednym z krakowskich szpitali na Oddziale Chorób Wewnętrznych i Alergologii. Absolwentka pielęgniarstwa na wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego, aktualnie w trakcie studiów II stopnia. Pielęgniarka Kasia posiada kursy specjalistyczne w zakresie badań fizykalnych, przetaczania krwi i preparatów krwiopochodnych, przeprowadzania ozonoterapii oraz autohemotransfuzji itp. Regularnie bierze także udział w konferencjach medycznych, które umożliwiają naszej pielęgniarce ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji.

 

Ewelina Matla

mgr Ewelina Matla – pielęgniarka anestezjologiczna. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiada kursy specjalistyczne m.in. EKG- interpretacja zapisu kardioelektograficznego, przetaczanie krwi, RKO- zaawansowane techniki reanimacyjne oraz ukończyła szkolenie z Aparatu Hyper Medozon. Pracuję również na oddziale intensywnej terapii i patologii noworodka. Pani Ewelina wolny czas spędza na siłowni oraz lubi gotować i czytać książki.
W swoją rzetelną pracę wkłada mnóstwo serca, holistycznie podchodzi do każdego pacjenta.Pani Ewelina wolny czas spędza na siłowni oraz lubi gotować i czytać książki.

 

Kinga Tyrpin

Pielęgniarka anestezjologiczna. Ukończyła studia pielęgniarskie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pani Kinga posiada wiele kursów specjalistycznych takie jak RKO- zaawansowane techniki reanimacyjne, EKG- interpretacja zapisu elektrokardiograficznego, zakładanie wkłuć do szpikowych, przetaczanie krwi, wykonywanie autohemotransfuzji i wiele innych. Pani Kinga pracuje również na oddziale intensywnej terapii dzięki czemu nasi pacjenci czują się w stu procentach bezpiecznie.

Sprawdź pozostałe

B-Kompleks

Kompleks witamin z grupy B odpowiada przede wszystkim za...

Magnez

Magnez, zaliczany do najcenniejszych biopierwiastków, pełni w ludzkim...

Witamina C

Witamina C to inaczej kwas askrobiowy. Właśnie dzięki niej...

Zwalczanie kaca

Kroplówka na kaca, zwalczanie kaca. Kompleksowy zestaw niezbędnych...

Nawadnianie

Woda w organizmie człowieka to najważniejszy składnik budulcowy...

Aminokwasy

Kombinacja aminokwasów egzogennych, których nasz orgaizm nie jest w...

Chelatacja

Chelatacja (terapia chelatacyjna) to metoda terapeutyczna, polegająca na dożylnym...

Ozonoterapia

Ciągle chorujesz? Łapiesz wirusy, a Twoim organizmem zawładnęły...

Oczyszczanie wątroby

Złe samopoczucie, utrata sił, przewlekłe zmęczenie, nawracające infekcje i...

Odmładzanie

Kompleksowe połączenie witamin i minerałów stanowi, że znikała...

Odchudzanie

Witaminy mają zbawienny wpływ na cały organizm i pomagają...

Regeneracja

Coraz szybsze tempo życia powoduje, że częściej odczuwamy zmęczenie,...

Zastrzyk energii

Zapewnia szybki zastrzyk energii do działania, odżywia i rewitalizuje,...

Koktajl minerałowy

Minerały są istotnym składnikiem odżywczym. Ich obecność jest...

Koktajl witaminowy

Kompleksowy zestaw niezbędnych witamin z grupy B,C oraz...