Kroplówka z magnezem

Magnez jest pierwiastkiem, który w ludzkim organizmie pełni wiele niezwykle ważnych funkcji, a objawy jego niedoboru mogą być szczególnie dotkliwe.

Powszechnie nazywany jest pierwiastkiem życia, reguluje bowiem i uczestniczy w aż około 300 przemianach biochemicznych każdego ustroju.

Dla tych z Państwa, którzy pragną uzupełnić jego niedobór szybko i skutecznie, przygotowaliśmy magnez w zastrzykach. Dlaczego taka forma jego podania jest najlepsza i dlaczego w ogóle warto suplementować magnez?

Znaczenie magnezu dla organizmu

Magnez pełni kluczową rolę w przebiegu różnorodnych procesów zachodzących w ludzkim organizmie. Jest jednym z pierwiastków budujących nasze kości i zęby, reguluje czynność układu nerwowego, mięśniowego i krwionośnego, pomaga także zapobiegać rozwojowi niektórych chorób – nadciśnienia tętniczego, arytmii, cukrzycy, astmy, choroby niedokrwiennej serca.

Poza tym rolą magnezu jest uczestnictwo w przemianach białek, tłuszczów i węglowodanów. Usprawnia także pracę szarych komórek, poprawia trawienie, zapobiega tworzeniu się kamieni nerkowych, reguluje czynność tarczycy, chroni przed wpływem pierwiastków toksycznych znajdujących się w pożywieniu i powietrzu.

Dlaczego warto przyjmować magnez dożylnie?

Kroplówka z magnezem to skuteczny i bezpieczny sposób na uzupełnienie niedoborów tego pierwiastka w ustroju. A objawy niedoboru mogą być bardzo kłopotliwe – zaliczają się do nich kołatanie serca, podatność na stres, ciągłe uczucie zmęczenia, drażliwość, bezsenność, skurcze mięśni, drganie powiek. W dalszej perspektywie osoby cierpiące na przewlekłe niedobory magnezu są bardziej podatne na osteoporozę, cukrzycę typu II, nadciśnienie tętnicze, astmę i choroby serca.

Magnez w zastrzykach pozwala ulżyć pacjentowi w codziennym funkcjonowaniu i zminimalizować ryzyko wystąpienia wspomnianych chorób. Dzięki terapii będziesz lepiej spał, lepiej się koncentrował na wykonywanych zadaniach, zapomnisz o stresie i bolesnych skurczach mięśni.

Kroplówka z magnezem to najlepsza alternatywa dla suplementów diety dostępnych w aptekach i sklepach. Wszystkie te produkty mają bowiem jedną wadę – przyjmowane są doustnie. Natomiast najlepsze i najszybsze efekty osiągniesz przyjmując ją dożylnie. Dlaczego? Ponieważ:

  • podanie dożylne gwarantuje odpowiednią podaż magnezu wprost do miejsca jego przeznaczenia – do układu krwionośnego,
  • kroplówka pozwala na uzupełnienie niedoboru szybko, efekty terapii odczuwane są niemal od razu,
  • minimalizujemy w ten sposób straty magnezu w układzie pokarmowym,
  • przyjmując magnez w zastrzykach znajdujesz się pod opieką wykwalifikowanego personelu medycznego, który zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo.
Magnez przyjmowany dożylnie to gwarancja najwyższej skuteczności dzięki zastosowaniu dawki obliczonej dla każdej osoby indywidualnie. Zapraszamy więc do naszej kliniki na dożylne kroplówki z magnezem – zapewniamy szybkie i pewne efekty oraz najwyższy komfort w czasie zabiegu.

Sprawdź pozostałe

B-Kompleks

Kompleks witamin z grupy B odpowiada przede wszystkim za...

Magnez

Magnez, zaliczany do najcenniejszych biopierwiastków, pełni w ludzkim...

Witamina C

Witamina C to inaczej kwas askrobiowy. Właśnie dzięki niej...

Zwalczanie kaca

Kroplówka na kaca, zwalczanie kaca. Kompleksowy zestaw niezbędnych...

Nawadnianie

Woda w organizmie człowieka to najważniejszy składnik budulcowy...

Aminokwasy

Kombinacja aminokwasów egzogennych, których nasz orgaizm nie jest w...

Chelatacja

Chelatacja (terapia chelatacyjna) to metoda terapeutyczna, polegająca na dożylnym...

Ozonoterapia

Ciągle chorujesz? Łapiesz wirusy, a Twoim organizmem zawładnęły...

Oczyszczanie wątroby

Złe samopoczucie, utrata sił, przewlekłe zmęczenie, nawracające infekcje i...

Odmładzanie

Kompleksowe połączenie witamin i minerałów stanowi, że znikała...

Odchudzanie

Witaminy mają zbawienny wpływ na cały organizm i pomagają...

Regeneracja

Coraz szybsze tempo życia powoduje, że częściej odczuwamy zmęczenie,...

Zastrzyk energii

Zapewnia szybki zastrzyk energii do działania, odżywia i rewitalizuje,...

Koktajl minerałowy

Minerały są istotnym składnikiem odżywczym. Ich obecność jest...

Koktajl witaminowy

Kompleksowy zestaw niezbędnych witamin z grupy B,C oraz...