Kroplówki witaminowe

O tym, jak witaminy ważne są dla zachowania zdrowia, wiedzą zwykle już dzieci. I rzeczywiście, witaminy uczestniczą w prawie każdym procesie zachodzącym w ludzkim organizmie. Przyczyniają się do podniesienia odporności, pozwalają na zachowanie młodzieńczego wyglądu i doskonałej formy oraz dobrego samopoczucia. Dlatego tak istotne jest, aby każdy z nas dbał o zdrową, zróżnicowaną dietę opartą na nieprzetworzonych produktach.

Ale nie każdy z nas ma dostateczną wiedzę i możliwości, aby skomponować dla siebie jadłospis pozwalający zaspokoić zapotrzebowanie na wszystkie witaminy. Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa wlewy witaminowe, które pomogą Państwu zawsze cieszyć się doskonałym zdrowiem i imponującą energią.

Kroplówki z witamin a suplementy doustne

Najbardziej rozpowszechnioną formą przyjmowania witamin jest ich doustna suplementacja. Preparaty witaminowe dostępne są w każdej aptece i sklepie ogólnobranżowym. A jednak skuteczność tych suplementów jest niewysoka.

Preparaty witaminowe przyjmowane doustnie przechodzą przez układ pokarmowy, w którym część ich składników ulega rozpadowi. W takiej formie stają się całkowicie bezwartościowe. Ponadto proporcje i zawartość witamin zawartych w nich są stałe, a przecież organizm i zapotrzebowanie każdego z nas są inne.

Kroplówki są więc lepszą alternatywą dla suplementów doustnych – podawane bezpośrednio do krwi, nie ulegają strawieniu w układzie pokarmowym, a więc są w całości dostępne dla ustroju. Poza tym ich ilość jest ustalana dla każdej osoby indywidualnie. Kroplówki zapewniają więc dokładnie taką ich ilość, jaka jest potrzebna.

Kolejna sprawa, która powoduje, iż to wlewy są lepszą formą przyjmowania witamin, jest fakt występowania działań niepożądanych po zażywaniu doustnych suplementów witaminowych. Mogą to być zmiany koloru uzębienia oraz zaburzenia ze strony układu pokarmowego. Kroplówki witaminowe nie wywołują takich, ani żadnych innych, skutków ubocznych.

Wlewy witaminowe pozwalają na efektywne usprawnienie funkcjonowania całego organizmu w bardzo krótkim czasie. Już wkrótce po zabiegu poczujesz się lepiej, nabierzesz energii i optymizmu, a stan Twojego zdrowia poprawi się. Zapraszamy na nasze kroplówki.

 

Sprawdź pozostałe

B-Kompleks

Kompleks witamin z grupy B odpowiada przede wszystkim za...

Magnez

Magnez, zaliczany do najcenniejszych biopierwiastków, pełni w ludzkim...

Witamina C

Witamina C to inaczej kwas askrobiowy. Właśnie dzięki niej...

Zwalczanie kaca

Kroplówka na kaca, zwalczanie kaca. Kompleksowy zestaw niezbędnych...

Nawadnianie

Woda w organizmie człowieka to najważniejszy składnik budulcowy...

Aminokwasy

Kombinacja aminokwasów egzogennych, których nasz orgaizm nie jest w...

Chelatacja

Chelatacja (terapia chelatacyjna) to metoda terapeutyczna, polegająca na dożylnym...

Ozonoterapia

Ciągle chorujesz? Łapiesz wirusy, a Twoim organizmem zawładnęły...

Oczyszczanie wątroby

Złe samopoczucie, utrata sił, przewlekłe zmęczenie, nawracające infekcje i...

Odmładzanie

Kompleksowe połączenie witamin i minerałów stanowi, że znikała...

Odchudzanie

Witaminy mają zbawienny wpływ na cały organizm i pomagają...

Regeneracja

Coraz szybsze tempo życia powoduje, że częściej odczuwamy zmęczenie,...

Zastrzyk energii

Zapewnia szybki zastrzyk energii do działania, odżywia i rewitalizuje,...

Koktajl minerałowy

Minerały są istotnym składnikiem odżywczym. Ich obecność jest...

Koktajl witaminowy

Kompleksowy zestaw niezbędnych witamin z grupy B,C oraz...